KONTAKTPERSONER  I CONSOLVO

KONTAKT OSS

Fredrik Røtter
Daglig leder
fredrik.rotter@consolvo.no
Telefon: 951 20 150

Gjermund Moen
HMS- kvalitets- og personalsjef
gjermund.moen@consolvo.no
Telefon: 905 01 003

Anne-Lise Brandal
HR- og Revisjonsleder
anne-lise.brandal@consolvo.no
Telefon: 483 08 259

Ståle Stensland
KS-leder
stale.stensland@consolvo.no
Telefon: 991 69 279

Lars Woldsengen
HMS leder og Faglig leder (lærlinger)
lars.woldsengen@consolvo.no
Telefon: 988 23 024

Olav Moen
Driftssjef
olav.moen@consolvo.no
Telefon: 917 29 757

Vedran Mujkic
Mannskap- og ressursleder
vedran.mujkic@consolvo.no
Telefon: 944 21 862

Eli-Ann Borge
Økonomisjef
eli-ann.borge@consolvo.no
Telefon: 926 95 417

Marianne Bekken
Regnskapsmedarbeider
marianne.bekken@consolvo.no
Telefon: 930 20 268

Øivind Syvertsen
Verksmester

oivind.syvertsen@consolvo.no
Telefon: 469 88 080

 

Kenneth Andersen
Prosjektsjef
kenneth.andersen@consolvo.no
Telefon: 975 84 315

Anders Høiaas
Prosessleder
anders.hoiaas@consolvo.no
Telefon: 459 17 699

Magnus Ulfsnes
Prosjektleder
magnus.ulfsnes@consolvo.no
Telefon: 911 63 180

Glenn André Andersen
Prosjektleder
glenn.andersen@consolvo.no
Telefon: 958 46 457

Sanjin Karaga
Prosjektleder
sanjin.karaga@consolvo.no
Telefon: 406 93 982

Kim Richard Moen
Prosjektleder
kim.richard.moen@consolvo.no
Telefon: 911 06 677

Arne Dolven
Prosjektleder
arne.dolven@consolvo.no
Telefon: 915 84 819

Edgaras Anuzis
Prosjektleder stillas
edgaras.anuzis@consolvo.no
Telefon: 406 93 773

Andreas Østerud
Prosjektleder Tak & Blikk
andreas.osterud@consolvo.no
Telefon: 984 23 421

 

 

Ringveien 6, 3409 TRANBY
Telefon: 32 24 20 60
E-post: post@consolvo.no
Fakturaadresse: fakturaconsolvo@consolvo.no

Organisasjonsstruktur (pdf)

 

Andre selskaper i gruppen: